HOME  |  Bestuur & Organisatie  |  Raadsleden

Raadsleden

De raad wordt ondersteund door de griffier en de burgemeester is de voorzitter van de gemeenteraad.

Informatie over de partijen, die in de gemeenteraad vertegenwoordigd zijn, vindt u op de websites van de partijen:

Nevenfuncties gemeenteraadsleden

nevenfuncties raadsleden  (pdf 28 kB)

Burgemeester GertJan Nijpels

Nijpels
contactgegevens en taken Burgemeester GertJan Nijpels
FunctieVoorzitter
E-mailadresgemeente@opmeer.nl
Politieke partijVVD

Mark Versteeg

Versteeg
contactgegevens en taken Mark Versteeg
FunctieGriffier
E-mailadresmversteeg@opmeer.nl

Richard op 't Veld

op 't Veld
contactgegevens en taken Richard op 't Veld
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresr.optveld@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijCDA

Nico Bosch

Bosch
contactgegevens en taken Nico Bosch
FunctieRaadslid
E-mailadresn.bosch@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijCDA

Laus Visser

Visser
contactgegevens en taken Laus Visser
FunctieRaadslid
E-mailadresl.visser@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijCDA

Rick van der Gulik

van der Gulik
contactgegevens en taken Rick van der Gulik
FunctieRaadslid
E-mailadresr.vandergulik@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijCDA

Jos Blank

Blank
contactgegevens en taken Jos Blank
FunctieRaadslid
E-mailadresj.blank@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijCDA

René Pelt

Pelt
contactgegevens en taken René Pelt
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresr.pelt@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijGemeentebelangen

Jos Stam

Stam
contactgegevens en taken Jos Stam
FunctieRaadslid
E-mailadresj.stam@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijGemeentebelangen

Daphne Korver-Bellis

Geen foto
contactgegevens en taken Daphne Korver-Bellis
FunctieRaadslid
E-mailadresd.korver@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijGemeentebelangen

Lida Berkhout-Konijn

Berkhout-Konijn
contactgegevens en taken Lida Berkhout-Konijn
FunctieRaadslid
E-mailadresl.berkhout@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijGemeentebelangen

Mario Appelman

Appelman
contactgegevens en taken Mario Appelman
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresm.appelman@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijDSV

Arie van Duin

van Duin
contactgegevens en taken Arie van Duin
FunctieRaadslid
E-mailadresa.vanduin@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijDSV

Charlotte Zeilstra-Spies

Zeilstra-Spies
contactgegevens en taken Charlotte Zeilstra-Spies
FunctieRaadslid
E-mailadresc.zeilstra@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijDSV

Jacko Hoek

Hoek
contactgegevens en taken Jacko Hoek
FunctieFractievoorzitter
E-mailadresj.hoek@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijVVD

Vincent Buis

Buis
contactgegevens en taken Vincent Buis
FunctieRaadslid
E-mailadresv.buis@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijVVD

Niko de Groot

de Groot
contactgegevens en taken Niko de Groot
FunctieRaadslid
E-mailadresn.degroot@gemeenteraadopmeer.nl
Politieke partijPvdA